Gönderiliyor...

Haberler

Ünimar Akademi ile Yeni Nesil Eğitim

Ünimar Akademi ile Yeni Nesil Eğitim

Globelink Ünimar, iş hayatı ve kişisel gelişim için çalışanlarına sunduğu eğitimi, dijital bir platform olan Ünimar Akademi’ye taşıdı.

Eğitimi her zaman ön planda tutarak ilerleyen Globelink Ünimar, bu kez “Ünimar Akademi” online eğitim platformuyla çalışanlarının zamandan ve mekandan bağımsız olarak erişim sağlayabilecekleri ve sınırsız eğitimin keyfini çıkarabilecekleri bir oluşum olan ve klasik eğitim anlayışını geride bırakarak, günün gereklerini yerine getiren yeni bir sisteme adım attı.

Tüm ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak oluşturulan Ünimar Akademi, ‘Liderlik Fakültesi’, ‘Satış Fakültesi’ ve ‘Sürekli Gelişim Fakültesi’ başlıkları altında üç farklı kategoriden oluşuyor. Yaşam boyu gelişime teşvik eden bir konu yelpazesine sahip olan içerikler, “Güvenli Davranış Geliştirme” ve “21. Yüzyılda Anne-Baba Olma” eğitimlerine kadar uzanıyor.

Yapılan çalışmalar sonucunda kurum içi ve kurum dışı eğitim süreçlerinin önemini gözlemlediklerini dile getiren Globelink Ünimar İnsan Kaynakları Direktörü Levent Terzi, “Çalışanlarımızın %70’ini Y Kuşağı’nın oluşturduğu bilinci ile hazırladığımız yeni nesil öğrenme yöntemleri baz alınarak tasarlanan Ünimar Akademi, sadece bir eğitim platformu olarak değil, aynı zamanda bilgi paylaşımlarının da yapılabildiği, yaşayan ve gelişen bir yapıya sahip. Çalışanlarımız şirket içi duyurularını, etkinlik planlarını, seyahat rotaları önerilerini ve bunlara benzer tüm sosyal paylaşımlarını Akademi üzerinden gerçekleştirebiliyorlar” dedi.

Size özel müşteri temsilcimizden hemen teklif alabilirsiniz

Siz de lojistik konusundaki tüm sorunlarınızı çözüme kavuşturacak bir ekip ile çalışarak;
Ürünlerinizin adreslerine zamanında ve sağlıklı bir şekilde ulaşmasını istiyorsanız;
Size özel müşteri temsilcimizden hemen teklif alabilirsiniz.

Bu site Nar Bilişim Dijital Ajans tarafından hazırlanmıştır.