Şehirlerarası ve uluslararası transfer ihtiyaçlarınızda tercih edebileceğiniz çeşitli ulaştırma yöntemlerinden birisi de havayolu yük taşımacılığıdır. Havayolu taşımacılığı, günümüzde gelişen teknolojik olanaklar sayesinde transfer yöntemleri arasında en hızlı ve pratik alternatiflerden birisidir. Büyük hacimli havayolu eşya taşımacılığı hizmetlerimiz sayesinde, uluslararası ticaret ağında yerinizi alırken yüklerinizi Globelink Unimar güvencesiyle taşıyabilirsiniz.

Lojistik havayolu taşımacılığı nedir sorusu ele alındığında, bu özel transfer hizmetinin havayolu ulaşım araçlarıyla lojistik hizmetlerinin gerçekleştirilmesi anlamına geldiği söylenebilir. Globelink Ünimar’ın yüksek kalite, hız ve güvenilirlik standartlarıyla sunduğu lojistik havayolu taşımacılığı ise dünyanın birçok noktasına aynı gün içerisinde ürün transferinin gerçekleştirilmesi anlamına geliyor. Globelink Ünimar alanında uzman kadrosu, yaygın acente ağı ve uzun yıllar boyunca kazanmış olduğu konsolidasyon tecrübesiyle müşterilerinin uzun mesafelere, kısa süre içerisinde ulaştırması gereken büyük ve küçük tüm transfer materyallerini ideal şekilde varış noktalarına götürmektedir.

Globelink Ünimar olarak, kurumsal müşterilerimize sunduğumuz havayolu taşımacılığı hizmetlerimizde çeşitlendirmeyi önemsiyoruz. Bu nedenle küçük boyutlu kargolardan başlayarak, büyük bazda charter uçak yüklemeleri de dahil olmak üzere tüm havayolu taşımacılığı ihtiyaçlarınıza hızlı bir şekilde yanıt verebiliyoruz. Çalışma alanınız ne olursa olsun, hızlı ve ekonomik transfer ihtiyaçlarınız konusunda tüm transfer seçeneklerimizde olduğu gibi uluslararası havayolu lojistiği alanında da düşük maliyet avantajı sağlamaya odaklanıyoruz. Butik hizmet sistemimizi kurarken gösterdiğimiz hassasiyet paralelinde, müşterilerimize kolay ve ulaşılabilir hizmet sağlama amacıyla kapsamlı bir network ağı ve güçlü uluslararası anlaşmalarla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Açık bir ifadeyle Globelink Ünimar olarak imzamızı, başarılı olduğumuz her segmentin altına güvenle atıyor; müşterilerimizin beklentilerini koşulsuz müşteri memnuniyeti felsefemizle karşılamaya odaklanıyoruz.

Havayolu taşımacılığı hizmetlerimizden bazıları şunlardır:

 • Düzenli Olarak Gerçekleştirilen Avantajlı Fiyatlarla Konsolide İthalat ve İhracat Taşımaları,
 • Proje Taşımacılığı,
 • Transit Taşımacılık,
 • Charter ve Multimodal Taşımacılık Hizmetleri,
 • Perishable Kargo Taşımacılığı,
 • Canlı Hayvan Taşımacılığı,
 • Havaleli Özel Taşımalar,
 • On board carrier services,
 • Hızlı/Standart/Ekonomik Hizmet Çeşitleri,
 • Deneyimli Operasyon Ekibi,
 • Sipariş Yönetim ve Yük Takip Sistemi, (Key Account Yönetimi)
 • Dünya Çapında Güçlü Acente Ağı ile Kapıdan Kapıya Teslimatlar,
 • Zamanında Evrak Teslimi

 

Ürünlerinizi dünya çapında uzak mesafelere ulaştırmak istediğinizde, evrak teslimi konusunda zaman kısıtınız bulunduğunda ve dağıtım noktası yönetiminde desteğe ihtiyacınız olduğunda Globelink Ünimar, çözüm ortağınız olacaktır. Havayolu taşımacılığı departmanımızda, müşterilerimize sunduğumuz butik hizmetleri her geçen gün bir adım daha ileriye taşıyor olmanın haklı gururuyla, sürekli gelişim prensibimizle bu hizmetleri nasıl daha iyi hale getirebileceğimizi düşünerek çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Bu sayede de uzun vadeli çalışma planlarımızı müşterilerimizin geri bildirimleri ve kendi analizlerimizle oluştururken, uluslararası havayolu taşımacılığı alanında en gelişmiş olanakları sunmaya dikkat ediyoruz.

Globelink Ünimar olarak, müşterilerimiz için uluslararası ticaret hizmeti sağlayan tüm havalimanları için ihracat ve ithalat imkanı sunuyoruz. Yaygın network ağımız sayesinde, dünyanın her köşesine oldukça hızlı bir şekilde ürünlerinizin ve evraklarınızın teslimini gerçekleştiriyor; hedeflediğiniz zamanda arzu ettiğiniz sonucu alabilmeniz için gerekli operasyonel çalışmaları yönetiyoruz.

Küresel ekonominin bir parçası haline gelen küçük ve büyük birçok işletmenin ürünlerinin ithalatı ve ihracatı için gerçekleştirdiğimiz çalışmalarda, müşterimizin işine kendi işimiz gibi bakıyor; ekonomi dünyasının gerektirdiği hızı ve özeni havayolu transferinde oldukça hassas bir şekilde yerine getirmeye odaklanıyoruz. Bu anlamda da Handcarry ve Time Critical ihtiyaçlarınız konusunda gelişmiş teslimat çözümleri sunuyoruz.

Handcarry transfer, genel olarak elde taşınabilir eşyalar için kullanılan bir terimdir. Müşterilerimizin bulundukları konumdan, dünyanın herhangi bir noktasına hızlı bir şekilde ulaştırması gereken küçük boyutlu materyaller için sağladığımız handcarry transfer hizmetimizde, taşıması gerçekleştirilen eşyanın adrese teslim hizmetlerini de gerçekleştiriyoruz.

Time-critical lojistik kavramının özellikle ekonominin küreselleşmesiyle beraber önem kazanması, bu kavram üzerinde yoğun çalışmalar gerçekleştirmemizi sağladı. Küresel ekonomide saatlerin hatta dakikaların dahi önemi büyük olduğundan ister küçük ister büyük çaplı olsun oldukça hızlı ve zamana odaklı olarak teslimatı gerçekleştirilmesi gereken transfer ihtiyaçlarınıza arzu ettiğiniz performansla yanıt vermeye odaklanıyoruz. Müşterilerimizin ürünlerini, müşterisine ulaştırma konusundaki zaman hassasiyetini time-critical lojistik yönetimimizle organize ediyoruz.

Havayolu taşımacılığı kargo türleri konusunda uzmanlaşmış ekibimizle, transfer edilecek olan her türlü ürün için ideal sistemi oluşturabiliyoruz. Makinelerin, hassas materyallerin, bitki ve canlı hayvanların, değerli eşyaların, özel projelerin kusursuz bir şekilde transferini gerçekleştirirken, başarılı operasyon çalışmalarımızı müşterimiz açısından maliyet avantajı sağlayacak şekilde tamamlıyoruz. Havayolları ve acentelerimizle ithalat/ihracat havayolları taşımaları için yaptığımız özel anlaşmalar ve uzun yıllardır uzmanlaştığımız konsolidasyon tecrübemiz vesilesi ile müşterilerimize ekstra maliyet avantajları sağlamakta, kuruluş günümüzden beri ana hedefimiz olan koşulsuz müşteri memnuniyet, hızlı evrak teslimatı ve  müşterilerimizin lojistik süreçlerinde hem zamandan hem de ardiye gibi masraflardan tasarruf etmeleri için var gücümüzle çalışmaktayız.

İhtiyaçlara yönelik çözümler üreterek, müşterilerimizin konsantrasyonlarının üretim, pazarlama, satış gibi kendi faaliyet alanlarında kalmasına yardımcı olmak ve lojistik yükünü üzerlerinden alarak çözüm ortakları olarak faaliyet göstermek öncelikli hizmet anlayışımızdır.

Havayolu taşımacılığı avantajları ile ele alınacak olursa bazı faydaları şu şekilde sıralayabiliriz:

 

 • Taşıma süresinin alternatif transfer yöntemlerine kıyasla daha kısa olması
 • Transfer ve elleçleme süreçlerinde maksimum güvenlik standartları
 • Operasyon sürecinin alternatiflerin fazla olması nedeniyle daha esnek olması ve sürecin daha kapsamlı bir şekilde planlanabilmesi
 • Büyük materyallerin transferinin yanı sıra küçük hacimli transferlerin de gerçekleştirilebilmesi
 • Darbe, sarsıntı ve titreşime karşı hassas olan materyallerin güvenli bir şekilde transferinin gerçekleştirilebilmesi
 • İhracat ve ithalatta çeşitli operasyonlar için maliyet avantajı

 

Havayolu taşımacılığı yapan firmalar arasında biz, Globelink Ünimar olarak, havayolu taşımacılığının sizlere sağlayabileceği tüm avantajları etkili bir şekilde tarafınıza sunmayı hedefliyoruz. Operasyon ekibimiz, transferi gerçekleştirilecek olan ürünün ya da eşyanın teslim alındığı noktadan, teslim edileceği noktaya kadar olan sürecini en kısa sürede, en düşük maliyetle ve en güvenli rota ile şekillendirerek size ihtiyacınız olan bilgiyi sağlar; teslimatın tamamlandığı ana kadar da talep ettiğiniz verilerin anlık olarak tarafınıza aktarılması için takipte kalır.

Globelink Ünimar’ın lojistik alanında odak çalışma sistemleri de bulunmaktadır. Bölgesel havayolu taşımacılığı ağını başarılı bir şekilde kurmuş olan firmamız, nispeten daha küçük sayılabilecek havayolu taşımacılığı araçlarını büyük ve küçük şehirler arasında gerçekleştirilecek olan transferlerinizi en hızlı şekilde gerçekleştirebilmenizi sağlıyor. Gün içerisinde hızlı bir şekilde personelinize ya da müşterinize teslim edilmesi gereken küçük kargolarınızı kapıdan teslim alıyor, teslimatını da kısa süre içerisinde gerçekleştiriyoruz.

Uluslararası kapsamlı operasyonel yönetim gücüne sahip bir entegre lojistik firması olarak, müşterilerimize özel olarak atadığımız müşteri temsilcilerimizle key account yönetimi sağlıyoruz. Key account yönetim departmanımızla, müşteri odaklı olarak operasyonel süreç yönetimi, sistem entegrasyonu ve raporlama hizmeti sağlıyoruz. Sonuç olarak minimumdan maksimuma tüm ithalat ve ihracat transferlerinde müşterilerimize arzu ettikleri güveni sağlamak üzere çalışıyoruz.