Gönderiliyor...

Haberler

Lufthansa Cargo'dan Globelink Ünimar'a Anlamlı Ödül

Lufthansa Cargo'dan Globelink Ünimar'a Anlamlı Ödül

Lufthansa Cargo’nun 2016 yılında gösterdikleri performanslara göre partnerlerini ödüllendirdiği törende, UTİKAD üyesi birçok firma da ‘Yılın Kargo Acentesi’ ve destek ödüllerinin sahibi oldu. Globelink Ünimar Lojistik A.Ş. olarak ödüle layık görüldüğümüz törende, ödülümüzü firmamız adına Havakargo...

UTİKAD Seçimleri

UTİKAD Seçimleri

Şirketimiz Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn. Cihan Yusufi, sektörün öncü Kuruluşlarından Utikad’ın (Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenleri Derneği) Yönetim Kurulu Üyesi olarak seçilmiştir. Sonrasında yapılan Utikad Yönetim Kurulu toplantısında , Deniz Çalışma Grubu Başkanı Cihan...

Karayolu Servisine Ek Rota

Karayolu Servisine Ek Rota

Globelink Ünimar, karayolu taşımacılığı hizmeti sunduğu noktaları genişletmeye devam ediyor. Karayolu taşımacılığında yurt içi ve yurt dışında sunduğu hizmetlere yeni rota olarak Fransa’yı ekleyen Globelink Ünimar, Güney Fransa ağırlıklı olmak üzere, ülkenin tamamına parsiyel ihracat servisi sağlayacak.

Globelink Ünimar Spotify’da

Globelink Ünimar Spotify’da

Globelink Ünimar, paydaşlarıyla olan etkileşimini artırarak daha keyifli vakit geçirmelerini sağlamak adına sosyal medya ve dijital dünyadaki varlığını geliştirmeye devam ediyor. Bu bağlamda LinkedIn, Youtube, Twitter, Instagram ve Facebook’u aktif olarak kullanan firma son olarak Spotify’a katıldı.

Yeni Hizmet Noktamız Trablus

Yeni Hizmet Noktamız Trablus

Dünyada yüzlerce destinasyona düzenli LCL (parsiyel konteyner yükleme) ve FCL (tam konteyner yükleme) ihracat servisi sunan Globelink Ünimar’ın yeni hizmet noktası Kuzey Afrika’nın Akdeniz’e açılan kapısı Libya oldu.

Size özel müşteri temsilcimizden hemen teklif alabilirsiniz

Siz de lojistik konusundaki tüm sorunlarınızı çözüme kavuşturacak bir ekip ile çalışarak;
Ürünlerinizin adreslerine zamanında ve sağlıklı bir şekilde ulaşmasını istiyorsanız;
Size özel müşteri temsilcimizden hemen teklif alabilirsiniz.

Bu site Nar Bilişim Dijital Ajans tarafından hazırlanmıştır.