Gönderiliyor...

Haberler

Globelink Ünimar Güney Amerika Servislerini Genişletiyor

Globelink Ünimar Güney Amerika Servislerini Genişletiyor

Türkiye’de Denizyolu Parsiyel Taşımacılığının Öncü Firmalarından Olan Globelink Ünimar, Müşterilerine Daha Hızlı Hizmet Sunmak Adına Direkt Servis Sunduğu Lokasyonlar Arasına Buenos Aires ve Veracruz’u da Ekledi.

Dünyanın Pek Çok Limanında Sahip Olduğu Lojistik Altyapısı ve Geniş Acente Ağı Sayesinde Kapıdan Kapıya; Fabrikadan Mağazaya, Tedarikten Üretim Bandına Kadar Çeşitli Formatlarda Sevkiyat ve Katma Değerli Servisler Sunan Globelink Ünimar, Her Geçen Sene Genişlettiği Hizmet Ağı ile Operasyonel Çözümlerini Artırmaya Devam Ediyor. Türkiye’de Denizyolu Parsiyel Taşımacılığının Öncü ve Ödüllü Firmalarından Olan Globelink Ünimar, Bu Bağlamda Son Olarak Arjantin’in Başkenti Buenos Aires’i ve Meksika’nın Veracruz Kentini Direkt Hizmet Verdiği Lokasyonlar Arasına Ekledi. Buenos Aires ve Veracruz, Globelink Ünimar’ın, Brezilya’nın Santos Kentinden Sonra Direkt Servis Sağladığı Diğer Kentler Oldu. Firma, Bu İki Güney Amerika Kentine İstanbul’dan Hizmet Verecek.

İstanbul, Kocaeli, Bursa, İzmir ve Mersin Limanlarından Dünyada Yüzlerce Destinasyona İhracat Parsiyel Servisi Sunan Globelink Ünimar, Yeni Servis Noktaları ile Parsiyel Lojistik Hizmetlerini Genişletmeye 2020 Yılında da Devam Edecek.

İstanbul’dan Buenos Aires ve Veracruz’a Hizmet Verecek Düzenli Parsiyel İhracat Konsol Servisi ile İlgili Detaylı Bilgi ve Gemi Programı için Gemi Programları Sayfamızı Ziyaret Edebilir, Teklif Al Modülü Aracılığı ile Hızlıca Fiyat Teklifi Alabilirsiniz.

Size özel müşteri temsilcimizden hemen teklif alabilirsiniz

Siz de lojistik konusundaki tüm sorunlarınızı çözüme kavuşturacak bir ekip ile çalışarak;
Ürünlerinizin adreslerine zamanında ve sağlıklı bir şekilde ulaşmasını istiyorsanız;
Size özel müşteri temsilcimizden hemen teklif alabilirsiniz.

Bu site Nar Bilişim Dijital Ajans tarafından hazırlanmıştır.